el. paštas: info@teisesprofesionalai.lt, tel. +37060907304

Juridinio asmens adreso (buveinės) keitimas


Address-FTN-Image_1322320725Nusprendus pakeisti juridinio asmens adresą, šio juridinio asmens dalyviai (akcininkai, dalininkai ar pan.) susirinkime priima sprendimą pakeisti juridinio asmens adresą.

Jeigu juridinio asmens steigimo dokumentuose (įstatuose, nuostatuose, statute ar pan.) prieš tai buvo nurodytas juridinio asmens adresas, tokiu atveju:

1) juridinio asmens adresas keičiamas keičiant steigimo dokumentus (įstatus, nuostatus, statutą ar pan.);

2) steigimo dokumentų (įstatų, nuostatų, statuto ar pan.) pakeitimus tvirtina notaras;

3) pakeisti steigimo dokumentai (įstatai, nuostatai, statutas ar pan.) registruojami juridinių asmenų registre.

Jeigu juridinio asmens steigimo dokumentuose (įstatuose, nuostatuose, statute ar pan.) prieš tai nebuvo nurodytas juridinio asmens adresas, tokiu atveju nėra privaloma keisti juridinio asmens steigimo dokumentų (įstatų, nuostatų, statuto ar pan.) ir kreiptis į notarą. Adresas pakeičiamas teikiant prašymą Juridinių asmenų registrui.


Griežtai draudžiama www.teisesprofesionalai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti www.teisesprofesionalai.lt medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.teisesprofesionalai.lt kaip šaltinį.Comments are closed.